Auto apdrosinasanas parbaude

Ja auto īpašnieks ir bijis atbildīgs un nav izraisījis avārijas, kā arī pēdējā gada laikā apdrošinājis viena tipa auto vismaz 275 dienas, viņa Bonus-Malus klase tiks paaugstināta. Savukārt tiem, kas izraisa avārijas, piešķir zemāku klasi.

KASKO ir brīvprātīgs apdrošināšanas veids.KASKO apdrošināšanas objekts ir automašīna, kas atbilst KASKO apdrošināšanas prasībām. Galvenie KASKO apdrošinātie riski ir transportlīdzekļa bojājumi, zādzība un laupīšana. Ja auto īpašnieks ir bijis atbildīgs un nav izraisījis avārijas, kā arī pēdējā gada laikā apdrošinājis viena tipa auto vismaz 275 dienas, viņa Bonus-Malus klase tiks paaugstināta. Savukārt tiem, kas izraisa avārijas, piešķir zemāku klasi. Informējam, ka portāla Latvija.lv sadaļā "Saņemtie ziņojumi" kā jauns ziņojums Jums var būt atsūtīts Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) lēmums, kas pieņemts, pamatojoties uz Jūsu iesniegumu, laika posmā no 2015.gada oktobra līdz 2018.gada 20.septembrim. Oct 16, 2015 · apdrošināšana auto mašīnu apdrošināšana ... letas apdrosinasanas octa apdrošināšana parbaude apdrošināšana kalkulators apdrošināšanas pārbaude apdrošināšanas brokeris.

Lai nodrošinātu LTAB tīmekļa vietnes darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo tīmekļa vietni, Tu piekrīti lietot sīkdatnes. 3 iemesli kāpēc salīdzināt Ceļojumu Apdrošināšanas polisi portālā Gudriem.lv: 1. Mūsu ceļojumu apdrošināšanas online kalkulatorā iekļauti izdevīgākie piedāvājumi no lielākajām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā.