Medienos glaistas sheetrock

Live Square verslo centras Daugiau nei 6400 kv. m ploto A klasės verslo centras „Live Square“ yra komplekso „Live Square“ dalis. Keturių aukštų verslo centras darniai įsiliejo į Gedimino pr. architektūrinį paveikslą ir sukūrė naujų erdvių vilniečiams ir miesto svečiams .

Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus.

This movie requires Flash Player 9. Balmepa ir ko © 2012. All Rights Reserved. SHEETROCK paruošto naudoti glaisto rišamoji medžiaga yra vinilas ir kiti priedai, kurie užtikrina geresnes negu miltelinių ir įprastinių sumaišytų produktų glaisto charakteristikas. Kadangi USG gipso mišiniai vinilo ir polimero pagrindu yra sumaišyti iki homogeniškos kreminės konsistencijos, jie išsiskiria puikiu tepamumu ir ... Cementinis smulkus glaistas, skirtas galutiniam sienų bei lubų glaistymui sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose. Tinka išorės darbams. Galima naudoti fasadams, rūsio, dušo patalpoms glaistyti. Glaistą galima tepti ant betoninio, plytinio, gruntuoto gipso kartono plokščių pagrindo. Išeiga: 1,2 kg/m²/mm. Sluoksnio storis nuo 1mm... Prekių katalogas Visos prekių grupės >>Prekių grupės Įvairūs statybiniai mišiniai: glaistai, tinkai, klijai, cementas... pogrupiai Norėdami matyti prekių kainas užsiregistruokite ir prisijunkite prie sistemos.

Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Glaistas Lietuvoje, įmonių paieška Statyba.lt. Kontaktai, atsiliepimai, nuotraukos, darbo laikas ir daugiau Glaistas. Gręžimo ir purkštukų maišytuvas. Grįžti į turinį. Gipskartonio sandarinimo jungtys, siūlės ir tvirtinimo elementai prie profilio. Visas gipso kartono sienos paviršius nuvalomas nuo dulkių, o ten, kur jis nuplėšiamas, popieriaus lapo danga nupjaunama. Tada gruntas ant paviršiaus užtepamas voleliu ar šepetėliu. Specializuotos medienos mastikos susidoroja su tuo labai gerai, nes jas lengva dengti ir labai greitai išdžiūti. Be kokybiškos medienos apsaugos, tokie mastikai garantuoja, kad šilumos ir drėgmės deformacijos nėra, nes, naudojant juos, dėžutė neužgels ir nebus stabilesnė. Cementinis smulkus glaistas, skirtas galutiniam sienų bei lubų glaistymui sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose. Tinka išorės darbams. Galima naudoti fasadams, rūsio, dušo patalpoms glaistyti. Glaistą galima tepti ant betoninio, plytinio, gruntuoto gipso kartono plokščių pagrindo. Išeiga: 1,2 kg/m²/mm. Sluoksnio storis nuo 1mm...